“Srebrni znak”

By admin on May 2, 2016 in Vesti

U organizaciji Saveza udruženja zdravstvenih radnika Srbije Beograda, 22.04.2016. godine održan je Republički Simpozijum za Beograd u Gerontološkom centru Bežanijska kosa.

Simpozijum je akraditovan od strane Zdravstvenog saveta za predavače 11 a slušaoce 7 bodova.

Posećenost je bila na zavidnom nivou (250) učesnika. Svake godine se na Simpozijumu tradicionalno dodeljuju priznanja u vidu „Srebrnog znaka“ kolegama koji ispunjavaju propisane kriterijume.

Sa Instituta za onkologiju i radiologiju Srbije ove godine imamo na naše veliko zadovoljstvo dva dobitnika ovog priznanja i to :

1. Jadranka Marković, Klinika za onkološku hirurgiju .
  2. Svetlana Stevanović, Klinika za radiološku onkologiju i dijagnostiku.

Sa IORS a je prisustvovalo 38 zaposlenih od kojih je za 32 učesnika kotizaciju platilo UZR Instituta za onkologiju i radiologiju Srbije  od svoje članarine.

Dobitnice “Srebrnog znaka”